WhatsApp iOS Sürümü Güncellendi

WhatsApp, uzun zamandır beta sürümünde test ettiği yeni sürümü sonunda kullanıcılara yayınladı. En son yayınlanan sürüm 3 büyük özellik barındırıyor.

Hemen hemen herkesin telefonunda kurulu olan WhatsApp, iOS işletim sistemi için yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncellemeyle beraber uygulama 2.19.11 sürümüne güncellenmiş oldu. Bu üç özellikten birisi gruplarda yazılan mesajlar için özel yanıtlama oldu. Diğer özellikler ise video ve resimlere çıkartma ekleme, ayrıca atılan WhatsApp durumları için de 3D Touch özelliği eklendi. Eğer iOS kullanıcısıysanız App Store’dan yeni sürümü indirip test edebilirsiniz. Eğer otomatik güncellemeler aktif ise uygulama kendiliğinden güncellenecektir.

En çok rağbet gören özelliklerden birisiyse grup sohbetlerine atılan mesajları özel olarak yanıtlama özelliği oldu. Güncellemeyle beraber grupta yazılan bir mesajı cevaplamak istediğinizde, cevabınızı sadece mesajı atan kişi görebilecek.

WhatsApp iOS Sürümünü Güncelledi

Daha önce WhatsApp’ta kullanılan görsellerin üzerine emoji, yazı ve ikon ekleyebilen kullanıcılar, artık sohbetlerde kullanılan çıkartmalarıda görsellerde kullanabilecekler. Bir önceki güncellemeyle beraber gelen çıkartma özelliğide, kullanıcılar tarafından büyük rağbet görmüştü.

Bir cevap yazın