Türk Yapımı Oyun: Dark Inside

Hırsızlık konusu üzerine hazırlanmış olan oyunda 12 kişi eş zamanlı oynayabiliyor ve oyun haritasında birbirleriyle mücadele edip kasabada bulunan eşyaları ele geçirmeye çalışıyor. Eşyaları ele geçirdikten sonra herkesin tek bir amacı var, kasabayı terk etmek.

Ludolph isimli özel bir kasabada geçen oyunun hikayesi şu anlık bu kadarla sınırlı; fakat gelecek zamanlarda Dark Inside’a güncel haritalar ekleneceğinin bilgiside paylaşıldı. Yakında çıkacak olan oyunun sistem gereksinimleride büyük bir merak konusu. Yapımcıdan bazı açıklamalar geldi.

Dark Inside için minimum sistem gereksinimleri şu şekilde; Intel Core i3-4430 veya AMD FX-6300 gücünde işlemci, NVIDIA GeForce GTX 650 TI veya AMD Radeon HD 7850 gücünde ekran kartı ve 8 GB RAM olduğu mevcut açıklamalar arasında.

Oyun Steam platformundan yayınlanacak ve ücretsiz olması planlanıyor. Fakat yayınlandıktan sonra ne olur bilemeyiz. Sizin bu oyun hakkında düşüncelerinizi de bekliyoruz. Ayrıca oyunun fragmanını da yukarıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın