Güçlü Bir Oyuncu Bilgisayarı: Lenovo Legion Y530

Oyun dizüstü bilgisayarlarını düşündüğünüzde aklınıza gelen ilk marka Lenovo olmayabilir. Fakat Lenovo, bu algıyı Legion serisi masaüstü ve dizüstü bilgisayarların tanıtımıyla değiştirmeyi planlıyor. Yıllardır, Lenovo Thinkpad, dünya genelinde işletme ve iş alanında güvenilirliğin bir sembolü olarak hüküm sürdü. Sizce Legion serisi oyun oynamak için aynı şeyi yapar mı? Legion Y530 ile gövde gösterisi yapan Lenovo, harika bir başlangıç yaptı.

Legion Y530

Legion Y530, 3x USB 3.1 bağlantı noktası, 1x USB 3.1 Tip-C, 1x Mini DisplayPort, 1x HDMI, ethernet ve kulaklık / mikrofon bağlantı noktası olan üst düzey bir dizüstü bilgisayardan bekleyebileceğiniz tüm bağlantı seçeneklerini de içeriyor. Gövde ile ilgili tek küçük rahatsızlık, web kamerasının dar çerçeveli ekrana yardımcı olmak için ekranın altına yerleştirilmiş olmasıdır. Genellikle bir dizüstü bilgisayarda web kamerası kullanmıyorsanız, bu durum kesinlikle sizi rahatsız etmeyecektir.

En düşük fiyatı 750 dolar, yani yaklaşık 4108 TL olan modelinin iki katına çıkan Legion Y530, şık kasayı ve özelliklerini bu bütçeyle oyun oynamak için harika bir seçenek haline getiriyor.

Bir cevap yazın