Trois – Öğrenciler İçin Sosyal Medya

Hayatın anlamını kavramaya başladığımız,dünyaya ve insanlığa yararlı hale geldiğimiz dönem üniversite yıllarımızdır.Bize düşen gençliğimizin baharını yaşadığımız eğitim yıllarımızı en kaliteli şekilde dolu dolu ve unutulmaz geçirmektir.İşte tam bu sırada devreye Trois giriyor.

Trois

Peki nedir bu Trois?

Trois sadece üniversite öğrencilerinin kullanabildiği bir sosyal medya platformudur.Trois’i kullanarak kendi üniversitenden veya şehrindeki diğer okullardan insanlarla arkadaş olabilir,etkinliklerden,konserlerden haberdar olabilirsin.Sadece Trois’e özel kafelerdeki fırsatlardan yararlanabilir,Trois özel partilerine katılabilirsin.Trois sayesinde şehrindeki konser,etkinlik,konferans ve festivaller her zaman elinin altında olacak.Vize ve final haftalarında takıldığın konuları üniversitene özel bölümde arkadaşlarınla tartışabilir veya aynı bölümü okuduğun şehrindeki insanlarla yardımlaşabilirsin.

Trois

Sadece senin için tasarlanmış bu dinamik sosyal medya platformunda yapabileceklerinin sınırı yok.Sen de geç kalmadan Trois’i indir sosyalleşmenin ve farkındalığın tadını çıkar.
Uygulamamızı Ios ve Android işletim sistemli tüm telefonlara indirebilirsiniz.Beta süreci boyunca sadece İstanbul içi hizmet vermektedir.

Trois

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın