Sosyal Ağ Filminin Yenisi Çekilebilir

Mark Zuckerberg’in Facebook projesini anlatan filmin yazarı Aaron Sorkin, filmin devamının yapılabileceği hakkında sinyaller verdi.

En İyi Uyarlama Senaryo kategorisinde Oscar alan Aaron Sorkin, Sosyal Ağ filminin devamı hakkında açıklamalar yaptı. Yapılan bilgilendirmeye Sosyal Ağ filmine bir devam filmi eklenebilir.

Mindhunter, Kayıp Kız, Zodiac, Yedi, World War Z gibi projelerin yönetmenliğini yapan usta isim David Fincher’ın Sosyal Ağ projesinin muhtemel bir devam filmi projesi bulunuyor. Filmin senaryosunu yazan Sorkin’in ve yönetmenliğini yapan Fincher’ın ilk projenin kaldığı yerden hikayeye devam etmeyi planladıkları bilinenler arasındaydı. Bugünler de ise ilk filmin yapımcılığını üstlenen Scott Rudin’in yeni bir Sosyal Ağ film projesinin yapılması üzerine baskıladığı bilgisi medyada haber konusu oldu. Senaryo yazarı Aaron Sorkin geliştirilebilecek bir filmin devamı hakkında, “‘Bir devam filmi için harika zamanlama değil mi?’ temalı olan ve içerisinde sözleşme maddelerini barındıran birden fazla mail aldım. İlk olarak Facebook hakkında 2005’te bildiklerimden çok daha fazla şey biliyorum. Ama en önemlisi bir devam filmi çekebilecek kadar bilgi sahibiyim.” açıklamasında bulundu.

Bir cevap yazın