N11.com Artık İkinci El Araç Satıyor

Türkiye’nin en popüler e-ticaret sitelerinden birisi olan n11.com, önemli bir yenilikle ile karşımıza çıkıyor. Geçmişte belli zamanlarda 0 kilometre otomobil satışı da yapan n11.com, ikinci el araç satışına başladı. Birçok alternatif arasından en kaliteli 2. el araçları müşterileri için bulduğunu belirten n11.com, “İkinci El Araç” kampanyasını böylece başlatmış oldu.

N11.com Artık İkinci El Araç Satıyor

Paylaşılan bilgilere göre 29 Temmuz tarihinde başlatılan İkinci El Araç Satış kampanyası 29 Eylül 2019 tarihinde bitecek. İkinci el araç satın alacaklar için güvenli ve hızlı bir alternatif sunan n11.com, noterde satış devir işlemleri bitene kadar ödemiş olduğunuz miktarın n11 havuzunda güvende olacağını da belirtiyor.

Çevrimiçi kolay bir şekilde alınabilen otomobilin devir teslimini de müşterisi adına yapan n11.com, şu an kampanya kapsamında 15 farklı tür araç bulunduruyor. n11.com sitesinden ikinci el araç almak isteyenler Vakıfbank, İş Bankası, Albaraka Türk Katılım, Denizbank arasından istediğiniz herhangi bir bankayı seçerek “Hesaptan Havale” ile aracın ödemesini gerçekleştirebiliyor.

Bir cevap yazın