Call of Duty Serisinin Yeni Oyunundan Bilgiler

Efsane Call of Duty serisine bir yeni oyun daha ekleniyor. Serinin yeni oyunuyla ilgili bilgiler oyunun yapımcılarından geldi. Oyunu yapan ekipte görevli olan Ashton Williams, Twitter üzerinden paylaştığı kurukafa görseli ile oyuncuları heyecanlandırdı.

Tahmin edilen yapım ise Ghost: II oldu. Bunun sebebiyse Call of Duty: Ghost oyunundada ana simgemizin kurukafa işareti olmasıydı. Bu konuya cevap vermek şimdilik güç olsada gelecek haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız. Çünkü Call of Duty: Modern Warfare IV için de aynı iddia ortaya atılmıştı fakat her zaman beklediğimiz ile çıkan aynı olmuyor. Bunu Call of Duty serisinde daha önce defalarca gördük.

Yeni iddialara göre, beklenen oyun Mart 2019’da resmi olarak duyurulacak. Aynı zamanda bu oyunun üzücü bir şekilde aramızdan ayrılan Ghost karakteriylede bağlantılı olabileceği ihtimaller arasında. Şimdilik kesin bir şey bulunmasada, oyuncuların beklentileri bir hayli yüksek.

Oyunun yapımcısı Activision firması ise serinin yeni oyunu hakkında henüz resmi bir açıklama yapmış değil. Bir Twitter paylaşımına bağlı kalarak olayı bu kadar büyütmek, umarız ki oyuncuların beklentilerini boşa çıkarmaz.

Bir cevap yazın