Yakınınızdaki etkinlikleri bulmanızı sağlayan yerli girişim: yenibiretkinlik.com

Yeni Bir Etkinlik

www.yenibiretkinlik.com
Girişim gönder formumuzu aktif etmemizle birlikte takipçilerimizden gelen girişimleri yayınlamaya devam ediyoruz. Şimdi sırada etkinlik ve sosyal alanda fayda sağlayan bir girişim olan Yeni Bir Etkinlik var.

Yeni Bir Etkinlik, insanların ilgi alanlarına göre yakınında gerçekleşen etkinlikleri bulmasını sağlayan bir web girişimidir. Kullanıcılar hızlı bir şekilde üye olarak platforma katılabilir. Kategorilere göre etkinlik seçebilir, etkinliğe kayıt olabilir. Yeni Bir Etkinlik projesinin en önemli özelliği ise, katıldığınız etkinliklerin sertifikalarını online olarak alabilme imkanı sağlamasıdır. Etkinliğe katıldığınız organizatör tarafından onaylandıktan sonra sertifikanızı otomatik olarak sistemden indirebileceksiniz. Ayrıca katılımcılar kendi etkinliklerini oluşturabilir ve kayıt alabilirler. Girişim sahibi tarafından hazırlanan 2 adet tanıtım videosuda mevcut. İzleyelim;

Eğer sizde girişiminizin yayınlanmasını ve geniş kitlelere ulaşmasını istiyorsanız, girişim gönder formumuzu DETAYLI bir şekilde kullanarak girişiminizi gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın