Steam’e Gelecek Olan Yeni Özellikler

2019 senesi içinde en ünlü oyun sistemi Steam’e birçok güncelleme geliyor!

Steam’in resmi internet adresinden yapılan paylaşımlara göre 8 yeni özellik bu sene içinde takipçilerle buluşacak. Peki bu güncelleme neler içeriyor? Buyrun beraber bakalım.

Market Bulunulabilirliği: Makine öğrenmesiyle donatılmış, oyuncuların tecrübe ve kişisel deneyimlerine dayanarak öneriler yapabilen bir sistem geliyor.

Mağazanın genel tasarımı gözden geçirilecek ve kullanıcı deneyimi göz önünde bulundurulacak.

Steam Çin’de Aktif: Perfect World’le yapılan anlaşma sayesinde Steam’i Çin’de kullanılmaya başlanmasını sağladık. Bu konu ile ilgili kesin bilgiler gelecek zamanlarda paylaşılacak.

Steam Güncellemeleri

Steam Kütüphanesi Güncellemesi: Yeniden tasarlanan Steam Kütüphanesi artık eskisinden daha güçlü ve özelleştirilebilir. Ayrıca en son yayınlanan büyük sohbet güncellemesine uygun olarak geliştirildi.

Steam.TV Platformu: Twitch’e rakip bir şekilde geliştirilen Steam TV sayesinde turnuvaları ve oyuncuları bu sistemden izleyebileceğiz.

Steam Sohbet: Steam sohbet için özel bir uygulama yakında mağazada yayınlanacak ve bu uygulama sayesinde kullanıcılar arasında sohbet içi GIF gönderme imkanı bulunacak.

Seçkin Hesap: Güvenilirlik konusundada bazı güncellemeler yaparak hilelerin oyunlardan azalmasını sağlayacak ve özel bir koruma sistemi getirecek.

İnternet Kafeler için Steam: Steam hesabını ağırlıklı olarak internet kafelerden kullanan oyuncular için özel bir istemci yayınlanacak. Bu istemci orijinal Steam uygulamasından farklı olarak internet kafeler için uyarlanmış olacak.

Bir cevap yazın