Oyun

Steam’e Gelecek Olan Yeni Özellikler

2019 senesi içinde en ünlü oyun sistemi Steam’e birçok güncelleme geliyor!

Steam’in resmi internet adresinden yapılan paylaşımlara göre 8 yeni özellik bu sene içinde takipçilerle buluşacak. Peki bu güncelleme neler içeriyor? Buyrun beraber bakalım.

Market Bulunulabilirliği: Makine öğrenmesiyle donatılmış, oyuncuların tecrübe ve kişisel deneyimlerine dayanarak öneriler yapabilen bir sistem geliyor.

Mağazanın genel tasarımı gözden geçirilecek ve kullanıcı deneyimi göz önünde bulundurulacak.

Steam Çin’de Aktif: Perfect World’le yapılan anlaşma sayesinde Steam’i Çin’de kullanılmaya başlanmasını sağladık. Bu konu ile ilgili kesin bilgiler gelecek zamanlarda paylaşılacak.

Steam Güncellemeleri

Steam Kütüphanesi Güncellemesi: Yeniden tasarlanan Steam Kütüphanesi artık eskisinden daha güçlü ve özelleştirilebilir. Ayrıca en son yayınlanan büyük sohbet güncellemesine uygun olarak geliştirildi.

Steam.TV Platformu: Twitch’e rakip bir şekilde geliştirilen Steam TV sayesinde turnuvaları ve oyuncuları bu sistemden izleyebileceğiz.

Steam Sohbet: Steam sohbet için özel bir uygulama yakında mağazada yayınlanacak ve bu uygulama sayesinde kullanıcılar arasında sohbet içi GIF gönderme imkanı bulunacak.

Seçkin Hesap: Güvenilirlik konusundada bazı güncellemeler yaparak hilelerin oyunlardan azalmasını sağlayacak ve özel bir koruma sistemi getirecek.

İnternet Kafeler için Steam: Steam hesabını ağırlıklı olarak internet kafelerden kullanan oyuncular için özel bir istemci yayınlanacak. Bu istemci orijinal Steam uygulamasından farklı olarak internet kafeler için uyarlanmış olacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı