Sanal ortamda mobilya yerleştirmenizi sağlayan Amazon Showroom yayına girdi

E-ticaret platformu Amazon’un mobilya yerleştirerek canlı ortamda incelemenizi sağlayan platformu Amazon Showroom yayına girdi. Resmi olarak henüz açılış yapılmasa da, mobil ve web platformlarında kullanıma açıldı.

Amazon Showroom, mobilyaları sanal bir odaya yerleştirip incelemenize, mevcut olan dekoru değiştirip isteğinize göre düzenlemenize, ardından son görünüşe bakmanıza olanak sağlıyor. Resmi olarak açılmasa da Amazon Showroom şu an yayında.

Amazon Showroom

Ayrı bir internet sitesi adresinde hizmet vermiyor Amazon Showroom. Amazon sitesinde Accounts & List kısmına girdikten sonra Explore Showroom başlığından Showroom özelliğini keşfedebilirsiniz. Girdikten sonra sanal bir ortamla karşılaşıyorsunuz, duvarların renklerini değiştirip parkelerle oynayabiliyorsunuz. Koltuk, halı gibi önemli dekorları değiştirebildiğiniz gibi, odayı tamamen özelleştirebiliyorsunuz. Showroom’da genellikle Amazon’un kendi markaları bulunuyor.

Amazon Showroom

Şu anlık özelleştirilebilen odalar içerisinde sadece salon bulunurken, yakın zamanda yeni odaların ekleneceğide belirtiliyor. Ülkemizde daha yeni yayına giren Amazon Türkiye sitesinde Showroom özelliği henüz mevcut değil. Detayları yeniden paylaşıyor olacağız.

Bir cevap yazın